top of page

DIVERTISSEMENTS

Public·103 membres

Ružomberok : Banská Bystrica zápas naživo 9 decembra 2023

... Zápas naživo. Prehľad Chat Kurzy H2H · Futbal Naživo Skóre. > SVK WD1. > MFK Ruzomberok (w) vs Dukla Banska Bystrica (w) Živé výsledky. FT 4-2. 90'. 4-2.

Sledujte ONLINE prenos zo zápasu aj s audiokomentárom na ŠPORT. sk! MFK Zemplín Michalovce - MFK Skalica (audiokomentár)Celojesenná úloha Michaloviec pokračuje sedemnástym pokusom - vymazať škaredú nulu v kolónke výhier (0-5-11). Záhoráci zasa chcú zastaviť sériu prehier a radi by už konečne aj skórovali. V prvom polčase boli o niečo viac aktívnejší domáci a do vedenia išli v 24. minúte po centri Záhumenského, keď sa pošmykol hosťujúci Malý, takže Arevalo z asi siedmich metrov mohol pohodlne skórovať z prvej strely svojho tímu na bránku. Po zmene strán Liptáci zrýchlili hru a dokázali vyrovnať už v 53. minúte. ONLINE: Ružomberok - B. BystricaV centre dolného Liptova budeme sledovať zápas sedemnásteho kola Niké ligy medzi Ružomberkom a Banskou Bystricou. Stretnutie sa malo podľa pôvodného plánu odohrať už v sobotu, no z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok bolo, na základe dohody obidvoch klubov, presunuté na nedeľu. ONLINE MFK Dukla Banská Bystrica - MFK Ružomberok (audiokomentár) | Šport. skSúvisiace článkyFK Železiarne Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava (audiokomentár)Na zelenom trávniku bude prestreté na dobrý futbal. Mohol by byť špičkový slovenský, pretože oba tímy majú výbornú formu. Slovan zvláda ťažké zápasy, Podbrezová neuhne od svojho herného štýlu ani pri najsilnejších súperoch, čiže by to mohla byť naozaj pastva pre oči. Želáme si vidieť pekný futbal, ktorý bude topiť sneh v okolí ihriska. Ružomberok výsledky, program zápasov, Ružomberok - Banská Bystrica naživo | Futbal, SlovenskoNápoveda: Nachádzate sa na stránke Ružomberok výsledky v sekcii Futbal/Slovensko. Flashscore. sk ponúkajú pre tím Ružomberok livescore službu s konečnými a priebežnými výsledkami, tabuľkami a detailami stretnutí (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov,... ). Okrem výsledkov tímu Ružomberok môžete na Flashscore. sk sledovať viac ako 1000 futbalových súťaží z 90+ krajín z celého sveta. Stačí kliknúť na názov krajiny v ľavom menu a vybrať si preferovanú súťaž (najvyššiu súťaž, národné poháre a nižšie ligy). Futbal, Slovensko: Ružomberok livescore, výsledky ... ONLINE: Spartak s prvou prehrou vonku i stratou na druhú priečku. 07.12.2023 11:01 Ružomberok - Banská Bystrica, 16.12. FC Košice - Ružomberok, 10.02 ... Želáme si vidieť pekný futbal, ktorý bude topiť sneh v okolí ihriska. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu aj s audiokomentárom na ŠPORT. sk! MFK Zemplín Michalovce - MFK Skalica (audiokomentár)Celojesenná úloha Michaloviec pokračuje sedemnástym pokusom - vymazať škaredú nulu v kolónke výhier (0-5-11). Záhoráci zasa chcú zastaviť sériu prehier a radi by už konečne aj skórovali. sk! FC ViOn Zlaté Moravce - FC Košice (audiokomentár)Zlaté Moravce nevyhrali devätnásť ligových zápasov za sebou. Počas jesene prišiel tréner Michal Hipp, pripísal si zatiaľ tri súťažné prehry. MFK Ružomberok Zápasy ; MFK Ružomberok, 15:00, MFK Dukla Banská Bystrica ; 17. kolo, ne 10.12.2023. Ružomberok - B. Bystrica ... Hostia z Banskej Bystrice v minulom kole doma privítali Dunajskú Stredu. Toto meranie síl neprinieslo góly a skončilo sa remízou 0:0. Dukla doteraz získala dvadsaťšesť bodov a v ligovej tabuľke jej patrí priebežná šiesta pozícia. Na piatu Dunajskú Stredu stráca dva body. Naopak, od siedmeho Trenčína ju delí jeden bod. Domáci Ružomberok sa uplynulý víkend predstavil na štadióne Slovana Bratislava, kde Ružu poslal v 25. minúte do vedenia Timotej Múdry. Po šiestich minútach vyrovnal Marko Tolić a v 38. minúte vrátil vedenie na stranu hostí Martin Chrien. Trinásť minút po zmene strán vyrovnal David Strelec a následne si úradujúci majster vypracoval výrazný ofenzívny tlak. Liptáci už ale neinkasovali a remizovali 2:2. MFK Ružomberok Dukla Banská Bystrica zápas naživo 9 pred 9 hodinami — pred 6 dňami — Pozrite si zostrihy zo zápasu MFK Dukla Banská Bystrica - DAC 1904 Dunajská StredaV 16. kole futbalovej Niké ligy sa v dueli ... SLC Banská Bystrica vs MFK Ružomberok aktuálne skóre Aktuálne skóre SLC Banská Bystrica MFK Ružomberok (a video online priamy prenos) sa začína 9. 9. 2023 o 9:00 čas UTC v 1. Liga, Women, Slovakia. ONLINE zo 17. kola NL: Ružomberok - Dukla Banská pred 20 minútami — Sledujte s nami ONLINE prenos zo 17. kola futbalovej Niké ligy medzi MFK Ružomberok a MFK Dukla Banská Bystrica. (sledujte!) Ružomberok Banská Bystrica zápas naživo 09/ pred 9 hodinami — 2022 — BANSKÁ BYSTRICA - Futbalisti banskobystrickej Dukly prehrali v sobotu v 2. kole Fortuna ligy svoj prvý domáci zápas v tejto sezóne. MFK ... sk! FC ViOn Zlaté Moravce - FC Košice (audiokomentár)Zlaté Moravce nevyhrali devätnásť ligových zápasov za sebou. Počas jesene prišiel tréner Michal Hipp, pripísal si zatiaľ tri súťažné prehry. Bude sa v kabíne FC ViOn po mesiacoch zapaľovať cigara, tradičný víťazný rituál? Sledujte ONLINE prenos zo zápasu aj s audiokomentárom na ŠPORT. sk! Pozrite si zostrihy zápasu MŠK Žilina - FC Spartak TrnavaFutbalisti MŠK Žilina zdolali v piatkovom stretnutí 17. kola Niké ligy doma Spartak Trnava 1:0 a po treťom víťazstve za sebou sa dotiahli na rozdiel jedného bodu na vedúci Slovan Bratislava. Ten má však zápas k dobru, v sobotu sa predstaví na ihrisku Podbrezovej (15. 00). Spartak ukončil sériu piatich výhier a v tabuľke zostal na treťom mieste, jeho strata na druhú Žilinu narástla na päť bodov. MŠK Žilina - FC Spartak Trnava (audiokomentár)Stretáva sa druhý s tretím tímom tabuľky. ONLINE MFK Ružomberok - MFK Dukla Banská Bystrica (audiokomentár) | Šport. skSúvisiace článkyFK Železiarne Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava (audiokomentár)Na zelenom trávniku bude prestreté na dobrý futbal. Mohol by byť špičkový slovenský, pretože oba tímy majú výbornú formu. Slovan zvláda ťažké zápasy, Podbrezová neuhne od svojho herného štýlu ani pri najsilnejších súperoch, čiže by to mohla byť naozaj pastva pre oči. 2. liga 2019/2020: MFK Dukla Banská Bystrica - MFK Ružomberok BZápasy/2. liga zápasypiatok, 02. 08. 2019|Posledná aktualizácia 10. 6. 2020 16:52MFK Dukla Banská Bystrica - MFK Ružomberok B 3:2 (1:2)2. 8. 2019 o 17:001. polčas2. polčasJaroslav ŠišolákZnačkySúťaž2. LIGAZápas2. liga 2019/2020Mohlo by vás zaujímať2. liga 2022/2023 30. kolo: 1. FC Tatran Prešov - FK Pohronie31. 5. 20232. 2023Pozvánka na 30. Pod Urpínom sa body delili: Banská Bystrica remizovala s Ružomberkom1. 9. 19:46 BANSKÁ BYSTRICA - Futbalisti Dukly Banská Bystrica remizovali v piatkovom stretnutí 6. kola Niké ligy s MFK Ružomberok 1:1 a nevyužili možnosť dostať sa priebežne na čelo súťaže. MFK Dukla Banská Bystrica – MFK Ružomberok 1:1 (1:0)Góly: 24. Arevalo – 53. Bobček. "Vojaci" bodovali však v piatom zápase v rade a figurujú na druhom mieste neúplnej tabuľky. Futbalisti spod Čebraťa potvrdili, že pod Urpínom vedia bodovať, neprehrali tam súťažný duel už takmer deväť rokov. kolo 2. futbalovej ligy 2022/202331. kolo: MŠK Považská Bystrica - KFC Komárno31. 2023Pozvánka na 29. futbalovej ligy 2022/202312. liga 2022/2023 29. kolo: FC Petržalka - FK Dubnica nad Váhom15. kolo: KFC Komárno - FK Rača Bratislava15. liga 2022/2023 28. kolo: MŠK Považská Bystrica - 1. FC Tatran Prešov8. kolo: ŠK Slovan Bratislava B - FC Košice5. [[STREAMING>>>>]] Ružomberok : Banská Bystrica pred 1 hodinou — Banská Bystrica FK DAC sledovať zápas 2 decembra 2023 pred 7 dňami — Niké liga Všetky zápasy môžeš sledovať s komentárom, naživo alebo ...