DIVERTISSEMENTS

Public·103 membres

(((STREAMOVÁNÍ!))) Slovan Liberec Fastav Zlín on-line přenosu 9 prosince 2023

před 7 dny — Bohemians Praha Slovan Liberec on-line přenosu 2 před 5 hodinami — Bohemians ... Fastav Zlín · FC Slovan Liberec · FC ... FC Slovan Liberec ...

Bosančič v souboji desítek fauloval Hušbauera přímo u střídaček, domácích rychle rozehráli, avšak na následný Sýkorův centr nikdo z domácích nedoskočil. První roh utkání vybojoval Hušbauer, který chytře zahrál míč do Potočného. Slávisté rozehráli nakrátko, Hušbauer pak centroval z hloubi pole a Coufal odhlavičkoval do bezpečí. (SPORT>>) Slovan Liberec Fastav Zlín on-line přenosu 9 prosi 26. 11. 2023 — Slovan Liberec · FC ŽIVĚ: U19 - Maccabi Haifa | UEFA Youth League. Baník Fastav Zlín on-line přenosu 01/11/2023 1. 11. 2023 — pozici v ... Sobol si naběhl mezi dva hráče, před vápnem upadl, sudí ale nepískl. Po Hušbauerově kolmé přihrávce na Škodu zachraňuje situaci odkopem Kolář. Předtím v domácím vápně upadl v souboji Graiciar, pohledem z tribuny se možná mohla pískat penalta. Sobolovi po Hušbauerově pasu uskočil míč do zámezí, Liberec vhazuje. Hušbauerova střela z dálky zblokovaná, pro následný centr si došel Kolář a vyboxoval míč pryč. Online: Slavia - Liberec 1:2, 11. kolo - sport. iDNES. czHezký nedělní podvečer z Edenu! Slavia se zde v rámci 11. kola fotbalové ligy utká s Libercem. Souboj druhého se šestým týmem tabulky sledujte od 18 hodin v podrobném on-line přenosu. Slávisté ve čtvrtek uhráli v Evropské lize remízu 2:2 na hřišti Villarealu a dnešní obranná čtveřice je totožná s tou, která zápas dohrávala ve Španělsku. Tedy bez zraněného Deliho, kterého na stoperu nahrazuje Frydrych. (ŽIVÝ PŘENOS TV>>>) Sparta Praha Fastav Zlín přenos živý 26 26. 11. 2023 — 2023 — Přímý přenos | sparta.cz FC Fastav Zlín · FC Slovan Liberec AC Sparta Praha - FC Fastav Zlín - Sport - Aktuálně Sledujte online přenos ... Probíhá přestávka 0:1Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Slavia - LiberecTentokrát rozehrál hostující Graiciar. Uhájí Slovan těsný náskok? Potočného nepřesnou přihrávku sebral Škoda, poslal do úniku Van Burena, který obloučkem kromě gólmana přehodil i bránu. Karafiátův křížný pas na Hybše byl moc dlouhý, domácí vhazovali, Sýkora utekl po křídle a jeho centr lapil Kolář. Nadějná možnost domácích, Sýkora dával pod sebe, míč se odrážel před bránu, kde ve skluzu zachránil odkopem na roh Potočný. Slávisti rozehráli na krátko, Hušbauerovi se ale centr do vápna vůbec nepovedl, trefil hned prvního obránce. Slovácko Bohemians koukněte se 9 prosince 2023 15:00, FC Fastav Zlín - SK Sigma Olomouc. Sobota, 19.03. 18:00, FK Mladá Boleslav - FK Jablonec, ČT Sport. Neděle, 20.03. 15:45, FC Slovan Liberec - FC Viktoria ... Bořil rozběhl po straně Sýkoru, ale situaci dobře přečetl Kolář a odkopl do bezpečí. Hušbauer viděl Sýkoru a nádherným pasem ho i našel, jenomže slávistický záložník ve vápně při zpracování podklouzl. Mohla to být gólová šance domácích. Hušbauer opět hledal Sýkoru, který s nabíhal za obranu. Přihrávka ale byla moc prudká a Kolář ji ve vápně chytil. Nepovedená liberecká narážečka na pravé straně, Ševčík místo Bosančičovi přihrál do autu. (((ŽIVÝ PŘENOS>>))) Sparta Praha Fastav Zlín přenos živě 26 před 7 dny — 11. 2023 — Bohemians Praha 1905 · FC Baník Ostrava · FC Fastav Zlín · FC Slovan FC Slovan Bohemians Liberec on-line přenosu 02.12.2023 ... Kolář navíc opět dobře vyběhl. Po sérii soubojů ve středu pole získal míč Ševčík, navedl ho na střed a pravačkou z dálky vypálil hodně mimo. Bosančič si nerozuměl s Breitem, a tak od brány vykopává Laštůvka. Van Buren si myslel, že po prodloužení od Škody vybojoval pro domácí roh, sudí Pechanec ale za protestů Tribuny Sever nařizuje výkop od brány. Vzápětí postupoval z pravé strany Škoda, už byl ve vápně, ale při kličce na střed zapomněl míč za sebou. Pěkný signál hostí, Bosančič rozehrál po zemi na vápno, kde jeden hráč přeskočil a Coufal z první střílel. Mimo. Potočný zfauloval Součka na polovině hřiště, Slavia rozehrála z klidu. Avšak Van Burenova následná přihrávka k Sobolovi neprošla. Další slávistická standardka z půle hřiště, tentokrát Hušbauer nakopl balon vpřed a Souček fauloval v souboji. Jugas zpozoroval rozběhnutého Sýkoru a poslal mu míč za obranu, avšak pro domácí křídlo byl pas moc dlouhý. Slovan Liberec Fastav Zlín přenos živý 9 prosince 2023 Sledo kolo - Online přenos - Zlín : Liberec - 26. května 2018 16:00. 26. 5. • 16:00 kole HET ligy přivítá FC Fastav Zlín na svém hřišti celek FC Slovan Liberec.