DIVERTISSEMENTS

Public·103 membres

Viktoria Plzeň Dynamo České Budějovice koukněte se 10 prosince 2023

(Živý přenos) Mladá Boleslav Viktoria Plzeň koukněte se živě před 3 dny — Karviná ... Dynamo České Budějovice ... Archiv aktualit V dočasném azylu Pardubic ...

Jedná se o relativně snadnou možnost, jak si zahrát Evropu, jisté však je, že v dalších kolech rozhodně narazíme na silnější celky! Jak už bylo zmíněno, organizace supportu byla pojata poměrně volně, bez stupínku a megafonu. V druhé půli dokonce i bez jasného speakra. Prostor byl naopak dán naší nejmladší krvi, která se předvedla (až překvapivě) velmi dobře! Jsme rádi, že v budoucnu nebude problém sehnat kvalitní bubeníky a stejně tak dobré hecíře! Mládí vpřed! :) Sektor hostí zůstal prázdný, na stadionu, převážně v sektoru A1, se však vyskytovalo několik jednotlivých fanoušků Budějovic. Klokani jsou v osmifinále, a je tudíž čas začít makat. Na vyšších pohárových obrátkách musí přidat hráči na hřišti i fanoušci v ochozech. (TELEVIZE@@) Plzeň Dynamo ČB koukněte se 10 před 2 hodinami — (TELEVIZE@@) Plzeň Dynamo ČB koukněte se 10 prosince 2023 Přímý přenos z prvního přípravného utkání A týmu Viktorie Plzeň můžete sledovat na ... Plzeň Dynamo ČB přenos živě 10/12/2023 před 2 hodinami — Slavia Dynamo ČB koukněte se živě 25.11.2023 Živý 25. 11. 2023 — Slavia přenos živě 17/04/2023 k - Táborsko-Sparta B - FNL ZT-Opava-Dukla-20. Bohemians Praha 1905 – SK Dynamo České Budějovice 1:0 (pohár) - Sektor 1905Po vítězství v Dobrovicích nás v dalším kole MOL Cupu čekal soupeř, kterého si ještě všichni pamatujeme z prvoligové sezóny 2014/2015 – SK Dynamo České Budějovice. Jihočeský celek však aktuálně zápolí v druhé lize, a tudíž nebylo pochyb o tom, kdo bude v zápase favoritem. Tyto předpovědi se nakonec vyplnily, ačkoliv se nejednalo o úplně přesvědčivý výkon. [[Sport***]] Viktoria Plzeň Karviná přenos 29 října 2023 Plz 29. 10. 2023 — Házená, Extraliga muži (Záznam) Viktoria Plzeň B - SK Dynamo Č. Dynamo České Budějovice · SK Sigma Olomouc · SK MFK Karvina U19 ... Plzeň Dynamo ČB koukněte se 10 prosince 2023 před 2 hodinami — 2023 — (ŽIVÝ SPORT*) Zlín Viktoria Plzeň živě 17 září 2023 29. 10. 17. 9. 2023 — živě]] Sigma Olomouc Dynamo ČB koukněte se před 13 hodinami ... [volný, uvolnit] Dynamo ČB Plzeň přenos živý 13 srpna 2023 20. 5. 2023 — Viktoria Plzeň Kurzy na fotbal České Budějovice vs. Plzeň: Dynamo je koukněte se živě 18 březnaCZOnlajny. [[[ŽIVÝ PŘENOS TV ... SK Dynamo České Budějovice - FC Viktoria Plzeň - Fotbal | Česká televizeStopáž15 minutLos MOL CupuPřenos losování čtvrtfinálových soupeřů domácího fotbalového poháru8. 12. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaZkrácená repríza6. 2023 na ČT sportStopáž120 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaMOL Cup — osmifinále6. 2023 na ČT sportStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. Bohužel se ukázalo, že někdy je zkrátka lepší přihlížet výkonům hochů v zelenobílém spíše z kotle, odkud není tak dobře vidět. Bohemka sice na hřišti měla převahu, ta však končila před hranicí vápna. První půle tak skončila 0:0, což bylo pro většinu z 1111 přítomných fanoušků zklamáním. Naštěstí se krátce po pauze trefil Martin Hašek a poslal tak klokany do vedení. Martine gratulujeme a dodatečně přejeme vše nej k narozeninám! Zvýšený výkon v reakci na vstřelenou branku se bohužel nekonal. A to ani poté, kdy k radosti všech fanoušků nastoupil na hrací plochu Yusuf. Utkání tak skončilo jednogólovým vítězstvím zelenobílých. Povinnost splněna, ale na herním projevu a pohárové motivaci bychom měli zamakat. 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž127 minutVŠB - JUUniverzitní fotbalová liga — o 3. Bohemka však pokračuje dál, a to je hlavní! Ve středu po práci směřovaly kroky všech klokanů do Ďolíčku. Ti nejnedočkavější dorazili už na pátou hodinu, kdy se otevřely brány stadionu. Počasí bylo krásné, slunečné a atmosféra uvolněná. Podobně jsme pojali zápas i my – žádné choreo se nechystalo, do kelímků se nevybíralo, trafačka zůstala zavřená. Taky jsme si chtěli jednou odfrknout a jen se kouknout bezstarostně na fotbal. Slovan Liberec Fastav Zlín koukněte se 09/12/2023 před 15 hodinami — liga – Fotbal – ČT sport – Česká televizeSlavia Praha - Dynamo České Budějovice Viktoria Plzeň 1. FC Slovácko - Baník Ostrava -:- 26. Sparta ... Viktoria Plzeň vs SK Dynamo České Budějovice Aktuální skóre Viktoria Plzeň vs. SK Dynamo České Budějovice (a online přímý přenos s videem) začíná 10. 12. 2023 v 14:00 UTC at Stadion Mesta Plzne stadium ... Bohemians Liberec koukněte se 02/12/2023 Streamování před 8 dny — (STREAMOVÁNÍ@@) Viktoria Plzeň Slovácko koukněte Doma neinkasoval ani v dalším klání, kdy přetlačil jihočeské Dynamo České Budějovice (1:0). pic. twitter. com/qmsEj9PzuN— Ligová fotbalová asociace (@LFAcze) December 1, 2023 Loni v listopadu bylo kvůli sněžení a nezpůsobilému hřišti odloženo i utkání Českých Budějovic s Hradcem Králové v osmifinále domácího poháru. Soupeři tehdy nastoupili v náhradním termínu na začátku letošního února, Jihočeši zvítězili 2:0. Jde o druhý odložený zápas v aktuální ligové sezoně. Viktoria Plzeň vzhledem k účasti v závěrečném 4. předkole Evropské konferenční ligy využila možnost nesehrát srpnový duel 6. kola v Mladé Boleslavi. Náhradním termínem tohoto utkání je středa 6. Sobotní zápas mezi Budějovicemi a Hradcem byl po sněžení odloženLigová fotbalová asociace (LFA) odložila sobotní utkání 17. kola nejvyšší soutěže mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové. Po intenzivním sněžení je hrací plocha na stadionu na Střeleckém ostrově nezpůsobilá. V tiskové zprávě o tom informovala LFA. Náhradní termín bude určen v nejbližších dnech. "Po čtvrtečním intenzivním sněžení, které pokračuje i během pátečního dne, označil rozhodčí delegovaný komisí rozhodčích hrací plochu za nezpůsobilou i přes fakt, že domácí klub měl vytápěcí systém hřiště spuštěný dle regulí, " uvedla LFA, podle níž by byla jen minimální naděje na zlepšení stavu trávníku. Utkání 17. kola @fortunaligacz mezi @SK_Dynamo_CB a @FCHradec bylo odloženo. Po čtvrtečním intenzivním sněžení, které pokračuje i během pátečního dne, označil rozhodčí delegovaný Komisí rozhodčích hrací plochu za nezpůsobilou i přes fakt, že domácí klub měl vytápěcí systém... Slavia Praha Mladá Boleslav koukněte se živě 10.12.2023 před 2 hodinami — DYNAMO ČESKÉ ŽIVÝ PŘENOS@)) Mladá Boleslav FK Pardubice koukněte před 34 Viktoria Viktoria Plzeň přenos živě Mladá Boleslav Viktoria Plzeň ... Plzeň Dynamo ČB přenos živě 10 prosince 2023 Sledovat před 2 hodinami — Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů. FC Viktoria Plzen vs Dynamo Ceske Budejovice ...