top of page

DIVERTISSEMENTS

Public·101 membres

((ватцх онлине**)) Раднички Ниш Партизан uživo online 11 децембар 2023

пре 18 сати — ... uživo prenos Партизан Нови Пазар uživo 8 ... ]>] Младост Радник Сурдулица uživo prenos 202(телевизија уживо==) Младост НС Раднички Ниш uživo) ...

Радник Сурдулица Вождовац uživo prenos 2022 10 пре 23 сата — — 2023 [С Јавор Раднички Ниш uživo online | Profile Radnik Surdulica 2 Вождовац Раднички Ниш uživo prenos 2022 11 новембар 2023 Партизан ... On je tražio da tu utkamicu počne. Videli ste, sa kakvim odnosom je on ušao u tu utakmicu. On će protiv svakog protivnika da da ono što može, a to je, svoj maksimum“. Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport Pozvao je navijače na stadion, iako termin baš nije najbolji. „On što može da nas raduje, bez obzira što je to ponedeljak 16 sati, jeste Jug Srbije. Imamo dosta navijača. Bez obzira što je radno vreme, pozivam navijače da navijaju za Radnički Niš i Partizan. Juče su bili gosti iz Niša. Ovo nije nikakvo opravdanje i alibi. Želim da stanem u zaštitu svojih kolega koji su rekli da nemamo adekvatne terene. Ne svi. Bilo bi odlično kada bi svi imali uslove kao Paritzan, Crvena zvezda, TSC, Voždovac, koji ima veštačku travu. Ako hoćemo da igramo fudbal, moramo da imamo adekvatne uslove. Ne pričam o svlačionicama, „launž baru“ i „VIP-u, nego o terenama“. Đorđević prenosi svoju energiju i odlično može da se snađe u raznim situacijama. Niš je uvek težak za igranje, i kada sam bio igrač i pomoćni trener i sada trener. Ali, momci su pokazali da poštuju svoje kolege, da ne štede sebe. Imam mnogo primera. Mali Ilić je povređen, Taki Nikolić je bolestan, pa je igrao. Pričao je i o sastavu rivala. „Svi su oni igrali, tako da i mi moramo da igramo po lošem terenu. Videćemo šta će biti. Ta utakmica mora da se odigra. Biće teško. Nisam gledao prošlu utakmicu protiv Zvezde. Sastav će biti sasvim drugačiji. Odlično poznajem Đorđevića koji je moj veliki prijatelj. Čak smo igrali zajedno u Ukrajini. On je energičan, borbenog duha, tako da se nadam da će tu energiju prebaciti i na svoje igrače“. Nema dilemu oko sastava, ali nije hteo da otkriva previše. Evo gde možete UŽIVO gledati TV prenos utakmice Partizan 30. 10. 2022. — Partizan (Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT). Fudbal Srbija Partizan. Evo gde možete UŽIVO gledati TV prenos utakmice Partizan - Radnički Niš. ТСК Раднички Ниш prenos 9 децембар 2023 Онлине пре 2 дана — 10... — uživo prenos 2022 ТСК Чукарички uživo online ani Napredak Kruševac Novi Pazar Partizan Belgrade Proleter Novi Sad Rad Beograd Radnicki ... Verujem u njih, verujem da će dati sve od sebe i očekujem pozitivan rezultat“. Istakao je dva igrača Radničkog. „Ono što bih prokomentarisao jeste Petrov, ali tu je i odličan golman Rosić. Nadam se da će naši igrači biti dovoljno raspoloženi da golman Rosić ne bude igrač utakmice“. Nije zaobišao ni Saldanju, koji je trenutno najbolji strelac domaćeg šampionata sa 11 golova. „Saldanja je jedan pošten momak, koji ima pošten odnos. Radnicki Nis vs Partizan Belgrade Live Radnicki Nis vs Partizan Belgrade live starts on 11/12/2023 at 15:00 UTC time in Super liga. Currently, Radnicki Nis rank -, while Partizan Belgrade hold - ... Klađenje uživo, bonusi, online kazino, lucky 6 ... 11.12 07:00, SERBIA 1. Radnicki Nis - Partizan. Sve Ishod meča. Golovi Domaćin golovi. Gost golovi. Oba tima. Mix igre 45' - 90' Tačan rezultat. Konačan ishod. Duljaj pričao o lošim terenima i teškim uslovima za igru u Srbiji, pa spomenuo košarkaše Partizana: "Za nas je svaka utakmica najteža... "Nastavlja se borba za fudbalski tron u Srbiji Trener Partizana Igor Duljaj govorio je na konferenciji za medije pred meč protiv Radničkog u Nišu u okviru 18. kola Superlige Srbije. Meč je zakazan za ponedeljak od 16 sati. Mozzart Bet Super liga Srbije Radnički Niš - Partizan. 11.12.2023, 18:30, Vojvodina - Napredak. Mozzart Bet Web | Sva prava zadržana ©2022. Official Data Collector. Volim Partizan - Sajt je otvoren za sestre i braću GROBARE Sajt je otvoren za sestre i braću GROBARE koji će ovde naći sve vesti o voljenom sportskom društvu… Vodiće ga ljubav, strast i želja da budemo ono što i ... Ako je teren dobar, ako ima grejače, hibrid, nije problem da se igra. Ali, ako nema potrebne uslove, kako ćemo i mi i Radnički da pokažemo dobar fudbal? Teško“, rekao je Duljaj. Nastavio je da priča o uslovima za igru u Srbiji. „Lakše je timu koji se brani da na takvom terenu ostvari cilj, nego tim koji napada i igra od noge do noge. FK Radnički Niš - FK Partizan резултат уживо, међусобни FK Radnički Niš FK Partizan резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 11. дец 2023. у 15:00 GMT у Mozzart Bet Superliga ... „Za nas je svaka utakmica najteža i najvažnija. Posebno ova utakmica koja će se sutra odigrati u Nišu. Znamo da je teren veoma loš i nema druge nego da se odigra po tako lošem terenu. Verujem da je i mom prijatelju i kolegu Đorđeviću biti isto neprijatno da izađemo po onom lošem terenu. Nadam se da se naši sportski prijatlelji iz Niša neće naljutiti. Međutim, to će nam biti najveći problem. Kako za njih, tako za nas, da se igra fudbal po lošem terenu. Vidim da nema niko da zaštiti kolege koji su rekli da u decembru ne može da se igra fudbal. Kada su to rekli, nisu mislili da ne može na -12 da se igra, već tereni nisu takvi da na njima može da se igra. „Mi smo spremni za ono što nas očekuje. Rekao sam igračima da ne dolaze ako nemaju kopačke sa „šest“. Oni su bili iznenađeni. Pitali su me zašto je to tako. Rekao sam im da će videti u ponedeljak zašto im trebaju te kopačke. Što se sastava tiče, nemam dilemu, ali se uvek desi da se neko razboli. Posle ovog treninga ćemo imati tačan spisak igrača koji će putovati za Niš“. Pohvalio je Nišlije, a spomenuo je i probleme oko sastavljanja tima. „Odlično su igrali, bili su blizu da uzmu bodove. FK Radnički Niš резултат уживо & статистика играча Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за FK Radnički Niš vs FK Partizan, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике ... Livesport: Radnicki Nis - rezultati, rasporedi, Radnicki Nis - Partizan uživoRadnicki Nis rezultati i rasporedi na Livesport. com. Ova stranica je o Radnicki Nis, (Fudbal/Srbija). Ukoliko tražite rezultate za nekog drugog tima sa imenom Radnicki Nis, molimo Vas da odaberete sport iz glavnog menija ili kategorije na lijevoj strani. Pratite Radnicki Nis rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i detalje meča! Sledeći mečevi: 11. ТСК Раднички Ниш uživo 2022 9 децембар 2023 17. 9. 2023. — prenos 2022kolu Superlige uživo prenos Партизан Нови Пазар uživo 8. Раднички Ниш Младост uživo online 30. — (СТРЕАМИНГ) Војводина Вршац ...

À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...

membres

bottom of page