top of page

DIVERTISSEMENTS

Public·101 membres

Јапан Србија utakmice 11 децембар 2023 Онлине

14. 6. 2023. — Tokom ovogodišnjeg izdanja Lige nacija, svaka reprezentacija će odigrati po 12 utakmica tokom tri sedmice, odnosno četiri meča za šest dana ...

Butasport.rs - Prijateljska utakmica: Japan - Srbija 1:0... 11. 6. 2021. — Prijateljska utakmica: Japan - Srbija 1:0 (Ito 48) Srbija u Japanu ne igra jednu utakmicu! Srbija u Japanu ne igra jednu utakmicu! Izvor: novosti.rs, Foto: FSS/FSS. pre 2 Japan je napravio izuzetak i dozvolio fudbalerima da izbegnu karantin sa ... Gol za Jakšića. 14:8: Meč je izgubio borbeni karakter još krajem prošlog kvartala. Sada je preostalo samo odrađivanje posla. U ovom periodu za Srbiju na golu Branislav Mitrović. 13:8: Skoro dva minuta bez gola prekida drugim golom Adači. 3. četvrtina 13:7: Drašović svoj rođendan uspeva da začini golom. Veći deo posla u Fukuoki je odrađen. 12:7: Serija od 5:0, pogodio je i Radulović. Japan jednostavno nema dovoljno snage da igra jako u oba poluvremena. Kvalifikacije za OI 2024: Odbojkaši poraženi od Japana 6. 10. 2023. — Muška odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je danas u Tokiju od Japana sa 0:3 (17:25, 14:25, 22:25), u utakmici petog kola Grupe B ... Vaterpolo Svetsko prvenstvo u Fukoki - Raspored utakmica 16. 7. 2023. — Treće kolo (21.07.2023.) Mađarska – Argentina (02:00) Hrvatska – Japan (12:00). GRUPA D. SRBIJA, ŠPANIJA, CRNA GORA, ... Japan - Srbija rezultati, međusobni omjer | Odbojka Japan. I. P. P. P. P. Srbija. I. I. I. P. P. Posljednja utakmica. Svijet: Olimpijske igre - Kvalifikacije · Japan · JPN. 06.10.2023 03:25. 3 - 0. Kraj. Srbija. Prijateljska utakmica: Japan - Srbija 1:0 (Ito 48) 11. 6. 2021. — 5306 likes, 67 comments - butasport.rs on June 11, 2021: "Prijateljska utakmica: Japan - Srbija 1:0 (Ito 48)" Srbija 2-0 (0-0) Japan Srbija. 2. 0. : (0. 0). : Japan. Prijateljska utakmica11.10.2013.Novi Sad (Srbija). Stadion: „Karađorđe“. Gledalaca: 8.000. Sudija: Firat Ajdinus (Turska). Stativa istog igrača, prečka Adačija sa igračem više, zatim propuštena još jedna prilika za Srbiju sa pozicije centra. Kontra-ritam u ofanzivi. Pogodaka nije bilo do poluvremena punih dva i po, tri minuta. 5:5: Od finiša prve četvrtine gledamo vrlo efikasan meč, Adači pogotkom vraća egal. 5:4: Ubović! Ni tri "defanzivca" Japana mu ne mogu ništa. 4:4: Japan svoju igru bazira uglavnom na kontrama, što im prolazi često tokom prvih poluvremena. Het-trik Inabe. 4:3: Prvi gol za Jakšića na susretu, novo vođstvo Delfina. 1. četvrtina 3:3: Vatren finiš prvog kvartala, pogađa i Inaba po drugi put. Srbija je odlično otvorila utakmicu i prvu četvrtinu završila vođstvom 24:9. Japanke su u završnici druge četvrtine uspela da se primakne na tri poena zaostatka, 33:30, ali je trojkom Saše Čađo naša reprezentacija na poluvremenu imala četiri poena prednosti (38:34). Drugo poluvreme počelo je trojkom Nogić, koja je uz Racu i Kristinu Topuzović predvodila Srbiju do nove prednosti od 11 poena, koliko je bilo u poslednjoj deonici – 65:54, što je bilo dovoljno za prvu pobedu na Svetskom prvenstvu. Marina Maljković Marina Maljković, naša selektorka, izjavila je posle utakmice da je ekipa odgovornom igrom i timskim radom ostvarila veliku pobedu: – Stalno pričam kako smo napravili smenu generacija, da imamo mlad tim. Tamo su osvojile srebrnu medalju. Osim toga, jako dobro znam i kvalitet japanske lige i zaista je velika stvar što smo pobedili sa ovim mladim igračicama koje su sada istupile na pravi način – rekla je naša selektorka Marina Maljković posle utakmice. Srpsku reprezentaciju predvodile su Jovana Nogić sa 13 poena i devet skokova i Ivon Anderson sa 12 poena i osam asistencija. Ivana Raca pobedi je doprinela sa 11 poena i sedam skokova, a kapitenka Tina Krajišnik sa 10 poena i šest asistencija. Kod Japanki najefikasnija sa 15 poena bila je Maki Takada. 11:7: Vučinić materijalizuje fenomenalnu intervenciju Mišovića, koji je nastavio tamo gde je stao protiv Crne Gore. 10:7: Đorđe Lazić, igrač više iskorišćen posle tajm-auta Stevanovića. Japan tone. 9:7: Ubović koristi prelepu loptu Jakšića, utisak je da napad odrađuje lavovski deo posla u nastavku. 8:7: Suzuki prekida mini seriju svojim prvim pogotkom. 8:6: Prečka Inabe, pa gol Radulovića! Konačno Delfini imaju dva gola viška. 7:6: Radulović održava ravnotežu uspostavljenu još u prvoj četvrtini. 6:6: Inaba sva četiri gola daje sa iste pozicije. Sjajno je namestio ruku i ovog puta, ne da se domaćin. 2. četvrtina 6:5: Svega par desetina sekundi kasnije Rašović iz peterca vraća plus jedan. 3:2: Milojević postavlja stvari na svoje mesto. 2:2: Sjajno! Rašović sa pola bazena pogađa za izjednačenje. Tanamura je pre toga briljirao na golu Japana, još jednom fenomenalnom intervencijom posle šraube Lazića se sebi podigao samopouzdanje. 1:2: Četrnaesti gol na turniru Strahinje Rašovića, konačno se naš tim upisao na semafor na početku šesto minuta. Ubrzo je veliku šansu za izjednačenje propustio Lazić. 0:2: Pet minuta već Srbija bez pogotka, domaćin iz peterca na svu sreću pogađa stativu. Vaterpolo - SP: Srbija - Japan 23. 7. 2023. — Posle tri utakmice u grupi, Srbija je zauzela drugu poziciju. Uživo prenos Svetskog prvenstva u vaterpolu Srbija - Japan 23. 7. 2023. — 16:10 - KRAJ utakmice, Srbija je pobedila. 14:8 - Drugi gol Lazića na meču, odbijen je napad Japana. 13:8 - Japan daje ... Delfini preko domaćina do četvrtfinala Svetskog prvenstva: Japan pokazao zube, podvig ipak dalekoFoto: MN Press / Nebojša Paraušić Vaterpolo reprezentacija Srbije je uz malo muke ipak uspela da prebrodi Japan i plasira se u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Fukuoki - 16:10. Još jednom su Delfini pokazali slabosti na početku utakmice, ponovo napad nije funkcionisao kako treba i samo je kvalitet držao naš tim od sličnog scenarija viđenog protiv Crne Gore (zaostatak od 5:0). Japan je imao toliko snage da preko Inabe i Vatanabea povede sa 2:0. [спорт тв!!] Србија Јапан uživo 25 новембар 2023 Japan 24. 11. 2023. — Nezgodni Japanci mučili "delfine", Srbija u četvrtfinalu 23. 7. 2023. — Kraj utakmice! Srbija je u četvrtfinalu Svetskog prvenstva! "Delfini" su ... Uživo prenos: Srbija - Japan, vaterpolo, Svetsko prvenstvo 23. 7. 2023. — Vaterpolo reprezentacija Srbije je uz malo muke ipak uspela da prebrodi Japan i plasira se u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Fukuoki ... Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Novo čudo Japana 1. 12. 2022. — Srbija · Balkan · Svet · Video · Najpopularnije · Početna strana · Ukrajina · Srbija Japan je uspeo da se odbrani do kraja utakmice sa ...