top of page

DIVERTISSEMENTS

Public·103 membres

FCU Craiova vs Botoşani în direct online 11 decembrie 2023 Televiziune in direct

acum 10 ore — 2022 — Vezi aici în format LIVE stream FC Botoşani - FC U Craiova 1948. ... direct de posturile TV Digi Sport 1, Orange Sport 1 şi Prima Sport 2 ...

[[TRANSMITERE LIVE>]] FCU Craiova vs Botoşani în direct acum 11 ore — 4 nov. 2023 — [televizor###]]!!!!] Universitatea Craiova vs U Craiova 1948 în direct 2022 04/11/2023 FCU 1948 Craiova Fotbal Club, ... ObservatorNews Unde au fost cele două fete din Hunedoara înainte de a se sinucide „Austria este încă în stăpânirea lui Putin! ” Moscova a primit 2, 9 miliarde... Handbal • POLONIA - ROMÂNIA de la 19:00 Polonia - România, la Campionatul Mondial de handbal feminin Handbal • CM feminin video+foto A spulberat România la CM de handbal feminin și se laudă că echipamentul revoluționar face diferența: „Crește explozivitatea cu 5%” Superliga • fcsb ANALIZĂ GSP Unde excelează și unde suferă noua perlă a lui Becali Handbal • Polonia - România Cine transmite la TV Polonia - România, ultimul meci al „tricolorelor” la CM de handbal feminin 3 „Am câștigat, dar ne-au furat! ” » Becali a intrat la TV după CFR - FCSB: „Gol valabil, am bătut 2-1! ” 17 PrimaSport Gabi Tamaş revine la fotbal! ”Am semnat” [P] Prima de carieră didactică - alege laptopuri special concepute pentru... Dă-i share! Campionate • BARCELONA - GIRONA 2-4 VIDEO Xavi, explicații după înfrângerea Barcelonei: „Asta a fost problema” Superliga • DINAMO - U CLUJ Ioan Ovidiu Sabău a fost o noapte antrenorul lui Dinamo! Cum s-a derulat un episod umilitor din cariera „Moțului” și cine s-a împotrivit mutării „Nu pot să-i trimăt un mâț de vreo șesă-șepte, kile”. Lupta pentru o... FCU Craiova – FC Botoșani, LIVE VIDEO, ora 17:00, în acum 6 ore — FCU Craiova - FC Botoșani, LIVE VIDEO, ora 17:00, în direct la Digi Sport 1. Moldovenii, fără victorie în acest sezon de SuperLigă. SuperLiga U Craiova vs Botoşani în direct live 11 decembrie 2023 acum 10 ore — 2022 — Vezi aici în format LIVE stream FC Botoşani - FC U Craiova 1948. direct de posturile TV Digi Sport 1, Orange Sport 1 şi Prima Sport 2 ... FC U Craiova 1948 🔴𝘿𝙞𝙛𝙪𝙯𝙖𝙧𝙚 î𝙣 𝙙𝙞𝙧𝙚𝙘𝙩 Ma, 2023. FC U Craiova 1948 v FC Botosani | Liga I Fotbal Livestream ▶️ http://sports.broadcast-tv.net/ 2023 Liga I - Fotbal 8/5/2023 11:30 AM Bun venit la ... TV Mania Antena 1 a decis. Cine sunt noii jurați ai emisiunii „Chefi la cuțite” Varga, după CFR Cluj - FCSB: „Poate să țipe cât vrea domnul Becali, dar a fost fault. FCSB să nu mai facă atât scandal” 4 foști jucători dau verdictul în cea mai încinsă fază din CFR Cluj - FCSB: „Așa mi se pare” Ilie Dumitrescu și Gabi Balint au răbufnit la emisiunea lui Radu Naum: „Râd telespectatorii de noi! ” » Ce i-a enervat: „Te anunț oficial că nu mai vorbesc despre asta” 5 jucători sunt OUT de la FCSB! Gigi Becali a dat și primele nume + cum se schimbă primul „11” 18 Superliga • CFR - FCSB Cea mai dură reacție după CFR Cluj - FCSB: „Cariera voastră nu mai valorează 2 lei! Sunteți niște găinari” 79 Antena 3 Horoscop 12 decembrie 2023. Balanțele poartă discuții serioase, Scorpionii... FCU Craiova vs Botoşani în direct online 11 decembrie 2023 L acum 12 ore — FCU Craiova vs Botoşani în direct online 11 decembrie 2023 Livestream TV FC U Craiova 1948 v FC Botosani | Liga I Fotbal Livestream ... Și Aston Villa out din Top 4 Andrei Crăciun Ce a spus Generalul Narcis Drejan DIN nepăsare pentru handbal și DIN ipocrizie Ioana Mihalcea Dați un Google despre Kopic! Radu Naum Acasă! Cristian Geambașu Danemarca ne-a dat România înapoi! Nu că ne-am fi dorit-o Traian Ungureanu Ultimul exponat Superliga • CFR CLUJ Urmează revoluția la CFR Cluj: 7 transferuri în iarnă! Au fost anunțați primii jucători care pleacă 4 Superliga • CFR - FCSB 1-1 VIDEO FCSB îl acuză pe Colțescu: „De la meciul cu Farul nu mai arbitrează la fel de liber” Emil Grădinescu, noi acuzații incredibile: „Pe Colțescu îl consider influențabil și corupt! La 8 dimineața era cu două pahare whisky” 107 Nationala • ECHIPA NAȚIONALĂ EXCLUSIV Adio, Euro?! Ionuț Radu, într-o situație critică la Bournemouth: riscă să nu mai joace niciun meci până la sfârșitul sezonului! Superliga • FCSB foto MM, reacție după CFR - FCSB: „Credeam că am nevoie e psihiatru. FC U Craiova – FC Botoșani Live Video Online în etapa 19 acum 2 minute — Meciul FC U Craiova – FC Botoșani are loc în etapa 19 din Superliga, sezonul 2023 – 2024, iar partida este Live Video Online pe www.prosport.ro.

À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...

membres

bottom of page